WattPad Apk İndir

Amatör yazarların hikayelerini yazıp yayınladığı “Wattpad” sadece google play’de 50 milyon indirmeye yaklaştı. Aslında sadece hikaye yazarları kullanmıyor bu uygulamayı. Kitap okumayı seven herkes telefonuna, tabletine indirip Ücretsiz olarak binlerce hikayeyi okuyabilme fırsatını değerlendiriyor.

Henüz bu uygulama ile tanışmamak gerçekten büyük bir eksiklik diyebiliriz. Uygulamadaki tüm hikayeler olmasa da içlerinde gerçekten çok kaliteli hikayeler var. Okunma sayıları milyonlara ulaşmış, binlerce olumlu yorum almış amatör hikayeler var. Kitap okumak isteyip ama vakit bulamayanlar için birebir bir uygulama. Hikayeler bölüm blüm ve çok uzun değil. Bu yüzden yolda, işte , evde kısa süreli boş vakitlerinizde hemen telefonunuzu açıp 1-2 hikaye bölümü okuyabilirsiniz.

Wattpad platformunda sadece hikaye okumakla kalmıyorsunuz. Aynı zamanda yeni arkadaşlar edinebilir, arkadaşlarınızla mesajlaşabilirsiniz. Bir nevi sosyal arkadaşlık sitesi.

İndirmek için tıklayın: Wattpad apk indir

Wattpad şuanda 27 dilde hizmet vermekte. Türkçe’de bunlardan biri. Bu aynı zamanda 27 dilde hikaye bulup okuyabileceğiniz anlamına da gelir. Bildiğiniz yabancı dilinizi daha da geliştirebilirsiniz. Farklı dillerde destek vermeye başladıkça kullanıcı sayısını ve popülerliğini artırmakta olan wattpad kullanımı ÜCRETSİZ.

wattpad indir

Konuya benzer diğer yazılar...

1 Yorum

  1. özlem dedi ki:

    ben katılmak istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir