WattPad Etiket Nedir?

Wattpad üzerine yazılar yazmaya, bilgiler vermeye devam ediyoruz. Bugün “wattpad etiket” nedir, nasıl verilir ve neye yarar sorularına cevap vereceğiz.

WattPad Etiket Nedir? Neye Yarar?

Wattpad üzerinde yazdığınız hikayeleri kullanıcılar tarafından arama yaptıklarında sizin hikayelerinizi bulmanızı sağlar.

WattPad Etiket Nasıl Verilir?

Daha önce burada  Wattpad hikaye yazmayı anlatmıştık sizlere. Hikaye yazma kısmına geldiniz ve hikayenizi yazdınız. Sonrasında alt tarafta etiket ekle kısmını görüyorsunuz. Burada kullanıcıların hangi aramaları yapacağını düşünerek etiketleri girebilirsiniz.

Siyah kare içine aldığım alan size daha net olarak anlatacaktır.

wattpad etiket nasıl verilir

Hikayenizin konusu neyse buraya o etiketleri girmeyi unutmayın. Örnek olarak: Aşk hikayesi, romantik hikaye gibi etiketleri girerseniz arama yapıldığında hikayeniz daha çok okunacaktır.

Sorularınız olursa yorum kısmına yazarsanız cevaplayabiliriz.

WattPad Vote nedir? Hikayelere nasıl oy verilir? Wattpad nedir?

Konuya benzer diğer yazılar...

9 Yanıtlar

 1. buse dedi ki:

  ben hepsiini yapıom ama orda etiket yeri olmuyor kabul edilmiyor

  • Editör dedi ki:

   Merhaba Buse,

   Nerede sorun yaşıyorsun Buse? Biz anlattığımız şekilde ekliyoruz. Etiket bölümünde etiketi ekleyip Enter tuşuna basman yeterli.

 2. sude dedi ki:

  Ben etiket kısmina ne yazacağimi bilmiyoeum daha doğrusu wattpad hakkinda çoğu şeyi bilmiyorum ban birisi yardimci olabilirmi kitap yazmak istiyorum ama be etiket yapabiliyorum ne karekterleri secebiliyorum ne de yazdıgım bolumun başina video ve ya resim koyabiliyorum lütfen biri yardim etsin.

 3. ferda dedi ki:

  Iyi gunler bende youtuba tanitim videosu yükledim, lakin url kopyaliyip kitap yazdigimyerden medya bolumune ekleyemiyorum.yardimci olurmusunuz

 4. Özge dedi ki:

  Etiketleri gayet güzel yaptım fakat arama çubuğuna kitabımın adını yazınca, kitabım çıkmıyor. Yardımcı olurmusunuz lütfen

 5. Ahmet Özcan dedi ki:

  En iyi etiketleri söyler misiniz lütfen

 6. Nursena dedi ki:

  Ya ben kapak fotoğrafını ayarladım ama değiştirmiyo. Bana yardım eder misiniz??

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir