WattPad

wattpadnasilkullanilir.com sizlere Wattpad konusunda her türlü desteği vermek için kurulmuş, Wattpad ile ilgili her şeyi anlatmayı, öğretmeyi amaçlayan bir web sitesidir. Wattpad konusunda nasıl yapılır, ne işe yarar, nasıl ayarlanır gibi tüm soruların cevabını bu sitede bulabileceksinizdir.

Elbette diğer web sitelerimizden de farkımız olmalı! dedik ve anlatımları video olarak anlatmaya çalıştık. Öyle de yaptık ve hikaye okuma ve paylaşma platformu olan WattPad hakkında sorulabilecek bütün soruları analiz ettik ve onlara cevap vermek için bu siteyi aktif ettik. WattPad nasıl kullanılır, nedir, e-posta doğrulaması nasıl yapılır, Wattpad Vote nedir gibi soruları videolu ve yazılı olarak cevaplıyoruz.

İlerleyen günlerde WattPad için soru/cevap kısmı da hazırlayabiliriz. Sormak istediğiniz bir konu varsa bizimle iletişime geçebilir veya yorum olarak yazabilirsiniz. En hızlı şekilde sizlere cevap vereceğizdir.

 

10 Yanıtlar

 1. Ece dedi ki:

  Merhaba.

  Ben wattpad hesabımı kapattım fakat geri almak istiyorum. Ne yapmalıyım?

  • admin dedi ki:

   Merhaba Ece,

   Sildiğin hesabına tekrar giriş yapmayı deneyebilirsin. Normal giriş yapıyormuş gibi yapmayı denersen büyük ihtimal hesabını aktif olacaktır.

   Sevgiler.

 2. Halil dedi ki:

  Mrb ben kitapa sayfa ekledim ama yayınlayamıyorum ne yapabilirim

  • Editör dedi ki:

   Merhaba Halil,

   Nasıl bir hata alıyorsun acaba?
   Mobilde yazının alt kısmındaki “yayınla” butonu ile, Wattpad.com üzerinden ise sol üt taraftaki butondan yayınlayabilirsin.

 3. Miyoppe dedi ki:

  Wattpad’de şu ana kadar okuduğum bütün kitapları nasıl bulabilirim?

  • Editör dedi ki:

   Okuduğun kitabı kütüphaneye eklemediysen biraz zor maalesef. 🙁

   • Miyoppe dedi ki:

    Kütüphaneye eklemiştim ama Wattpad otomatik olarak kendisi sildi ve şu anda ne arşivdeki ne de kütüphanemdeki kitaplara ulaşamıyorum

 4. atiye dedi ki:

  Arkadaşlar wattpad de özel mesaj gitmiyo bilgisi olan nasıl özel mesaj ata bileceği mi söylermi

 5. Nur dedi ki:

  Wattpad hesabımı silemiyorum çünkü ayarlar bölümü yok

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir